Lubień to dobre miejsce na odpoczynek i rozrywkę!


Ośrodek wczasowy w Lubniu położony jest na skraju lasu, u podnóża góry Szczebel, w czystym ekologicznie rejonie. Stosunkowo łatwo dostępne góry otaczające ośrodek wraz z urozmaiconą rzeźbą terenu i bogatą szatą roślinną, tworzą doskonałe warunki do uprawiania turystyki, rekreacji oraz różnych form czynnego wypoczynku.

Lubień to wieś letniskowa położona 350 m n. p. m. w dolinie rzeki Raby i jej dopływu - potoku Lubieńka. Pasmo Beskidu Wyspowego i Beskidu Średniego oraz szerokie pasma lasów są gwarantem pięknych krajobrazów oraz korzystnych warunków biometeorologicznych.

Warto odwiedzić Gospodarstwo Agroturystyczne i Hodowlę Strusi „Na Zagrodzie”, która oferuje zwiedzanie hodowli strusi afrykańskich i australijskich EMU, staw rybny, młyn żarnowy oraz izbę regionalną a na indywidualne zamówienie można skosztować jajecznicy ze strusiego jaja oraz potraw ze strusiego mięsa.


W okolicy znajdą Państwo liczne atrakcje nie tylko dla maluchów:
Cieszący się ogólnopolską renomą, znajdujący się w centrum Rabki, Teatr Lalek „Rabcio” wystawia spektakle, na których doskonale bawią się całe rodziny.

W okresie letnim od maja do września wspaniałą rozrywkę znajdą Pąństwo w Rodzinnym Parku Rozrywki – Rabka Zdrój RABKOLAND, który od wielu już lat jest obowiązkowym punktem wakacyjnego programu dla wszystkich rodzin z dziećmi, które zawitały w nasze strony.

W odległości około 40 km zlokalizowane są trzy kompleksy basenowe z wodą geotermalną, które stanowią dużą atrakcję tak w dni słoneczne jak i pochmurne.

- Bukowina Tatrzańska
- Szaflary
- Białka Tatrzańska

Warto również odwiedzić:
Tężnia Solankowa i Pijalnia Wód Mineralnych
Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce
Park zdrojowy w Rabce
Kopalnia Soli w Wieliczce
Spływ Dunajcem
Zespół Parków Rozrywki w Zatorze EnergyLandia

Na odkrywanie tajemnic Beskidu Wyspowego zapraszają organizatorzy akcji "Odkryj Beskid Wyspowy" proponując wraz z właścicielami ośrodków w Lubniu i Rabce pakiet pobytowy.

Rezerwacja
W celu rezerwacji prosimy skorzystać z formularza zamieszczonego na stronie. Po otrzymaniu wypełnionego formularza skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia dostępności terminu.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy drogą mailową, a także telefoniczną.
Ośrodek jest otwarty dla Gości w okresie od 1 – go maja do 31 –go października.

Do Państwa dyspozycji zostawiamy telefoniczne linie informacyjne: rabka mapa

- telefon stacjonarny 18 268 24 08
- telefon komórkowy 600 464 009


zobacz szczegóły dojazdu >>