RABKA to dobre miejsce na letni odpoczynek i zimowe szaleństwo!


Rabka jest jednym z najbardziej znanych polskich uzdrowisk, położonym u podnóża Gorców. Wybitne walory łagodnego klimatu oraz występujące tam wody mineralne są idealne dla lecznictwa oraz rehabilitacji. Wypoczynek i nocleg w Rabce jest skuteczna formą regeneracji sił i zdrowia. Otaczające uzdrowisko góry tworzą naturalną osłonę przed wiatrem, a ilość opadów w tym regionie jest niewielka. Najlepsze warunki dla dobrego samopoczucia panują tu w okresie wiosny, lata i jesieni.


W okolicy znajdą Państwo liczne atrakcje nie tylko dla maluchów:
Cieszący się ogólnopolską renomą, znajdujący się w centrum Rabki, Teatr Lalek „Rabcio” wystawia spektakle, na których doskonale bawią się całe rodziny.

W okresie letnim od maja do września wspaniałą rozrywkę znajdą Pąństwo w Rodzinnym Parku Rozrywki – Rabka Zdrój RABKOLAND, który od wielu już lat jest obowiązkowym punktem wakacyjnego programu dla wszystkich rodzin z dziećmi, które zawitały w nasze strony.

Polecamy odbudowany z dużą starannością piękny Park zdrojowy w Rabce z atrakcyjną "ścieżką zdrowia", uroczymi alejkami spacerowymi, fontannami i przebudowaną altaną koncertową. Tam też znajduje się nowoczesny plac zabaw i ceglane korty tenisowe.

Zlokalizowane w rejonie baseny termalne stanowią dużą atrakcję tak w słoneczne jak i pochmurne dni.

Bukowina Tatrzańska
Szaflary
Białka Tatrzańska

Bez wątpienia jedną z najistotniejszych funkcji jakie spełnia miasto to lecznictwo i lecznictwo rehabilitacyjno-sanatoryjne. Można korzystać między innymi z:
- rehabilitacji kardiologicznej,
- rehabilitacji pulmunologicznej dzieci,
- przyrodolecznictwa, pijalni wód mineralnych, "Medical Spa".

Więcej na stronie:
Uzdrowisko Rabka

Zobacz także:
Tężnia Solankowa i Pijalnia Wód Mineralnych
Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce

Na odkrywanie tajemnic Beskidu Wyspowego zapraszają organizatorzy akcji "Odkryj Beskid Wyspowy" proponując wraz z właścicielami ośrodków w Lubniu i Rabce pakiet pobytowy. 

ODKRYJ BESKID WYSPOWY 2011: 

Luboń Wielki - 26.06; Ćwiliń - 3.07; Jasień - 10.07; Śnieżnica - 17.07; Księża Góra - 24.07; Szczebel - 31.07; Łopień - 7.08; Kostrza - 14.08; Sałasz - 21.08; Mogielica - 28.08; Lubogoszcz - 4.09; Potaczkowa - 11.09 

Rezerwacja
W celu rezerwacji prosimy skorzystać z formularza zamieszczonego na stronie. Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy drogą mailową a także telefoniczną. 

Do Państwa dyspozycji zostawiamy telefoniczne linie informacyjne: rabka mapa

- telefon stacjonarny:
12 618 00 86
 
18 268 41 43


zobacz szczegóły dojazdu >>